پاویون ملی شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۸ برپا می‌شود

  • ۹۶/۱۱/۰۴

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، در راستای توسعه صادرات و همکاریهای بین‌لمللی در حوزه‌های علمی، فناورانه و نوآورانه شرکت های دانش بنیان، پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان را در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۸ برگزار خواهند کرد.معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی، در راستای توسعه صادرات و همکاریهای بین‌لمللی در حوزه‌های علمی، فناورانه و نوآورانه شرکت های دانش بنیان، پاویون ملی محصولات دانش‌بنیان را در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۸ برگزار خواهند کرد.
به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نمایشگاه سبیت آلمان به عنوان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه بین المللی صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات حوزه صنايع كامپيوتر، ارتباطات و مخابرات در تاریخ ۲۵-۲۱ خرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۱ تا ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸) در شهر هانوفر کشور آلمان برگزار خواهد شد.
دوره گذشته نمایشگاه در سال ۲۰۱۷، با حضور ۲ هزار و ۹۶۷ شرکت از ۵۹ كشور و ۱۸۰ هزار بازديدكننده متخصص برگزار شد. ارائه محصولاتی در حوزه های مختلف «ارتباطات»، «شبکه و مراکز داده»، «مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)»، «فروش»، «بازاریابی و آنالیز داده»، «راهکارهای تجارت الکترونیک و بخش زنجيره تامين جهاني»، «اینترنت اشیاء»، «راه کارهای سیستم برنامهریزی منابع سازمانی (ERP)» و منابع انسانی (HR)»، «محصولات ارتباطاتی و الکترونیکی» و «استارتآپها (Startups)» از جمله مهم ترین زمینه های فعالیت نمایشگاه مذکور است.
در نمایشگاه سبیت ۲۰۱۷ حدود ۱۵ شرکت ایرانی و استارتآپ در کنار مشارکت‌کنندگان از سایر کشورها حضور و با شرکتهای برتر حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات، مسئولان و صاحبان صنایع کشور آلمان جلسه و ملاقات داشتند.
حضور ایران فرصت ارزشمندی برای برقراری تعامل با صاحبان بزرگ صنایع IT و فضای مجازی و همچنین معرفی توانمندیها و ظرفیتهای شرکتهای داخلی است. لذا کلیه شرکتهای دانشبنیان دارای توان صادراتی می‌توانند درخواست خود را برای حضور در پاویون ایران حداکثر تا ۱۵ بهمن ماه سال جاری با ثبت نام در سایت ExportCenter.ir و یا تماس با شماره تلفن ۰۵۱۳۱۹۳۹ داخلی های ۱۱۴ و ۱۱۲ اعلام کنند.