شتاب در طراحی و تجاری‌سازی صنایع‌دستی

  • ۹۶/۱۱/۱۶

رویداد نوگام با هدف شتاب تخصصی در طراحی و تجاری‌سازی صنایع‌دستی، با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود.به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد نوگام طراحی و تجاری‌سازی صنایع‌دستی گامی نو در طراحی و تجاری‌سازی صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان است که با هدف شتاب تخصصی صنایع‌دستی ۱۸ تا ۲۰ بهمن‌ماه ۹۶ برگزار می‌شود.
نوگام رویدادی است که سعی در برداشتن گامی نو در طراحی و تجاری‌سازی صنایع خلاق دارد. در این رویداد تخصصی شرکت‌کنندگان پر انگیزه‌ای شامل مدیران تجاری، طراحان گرافیک، متخصصان و علاقه‌مندان حوزه صنایع خلاق، برنامه نویسان، بازاریابان و هنرمندان گرد هم می‌آیند تا ایده‌هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل دهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.
این رویداد به صورت یک روزه، دو روزه، سه روزه و چندروزه به نسبت حوزه موضوعی قابل برنامه‌ریزی است. هدف از این رویداد حل چالش‌های طراحی و تجاری‌سازی صنایع خلاق با استفاده از ایده‌های نوآورانه جوانان خلاق است.
مزایای این رویداد شامل استعدادیابی تخصصی، توانمندسازی افراد علاقه‌مند، برگزاری کارگاه‌های تخصصی، اجرای طرح‌های عملی و کاربردی، تمرین کار تیمی برای شرکت‌کنندگان، تشکیل هسته‌های تخصصی حوزه طراحی و استقرار هسته‌های تخصصی در مرکز نوآوری صنایع‌دستی است.
نوگام «طراحی و تجاری‌سازی صنایع‌دستی» با حمایت ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۱۸ تا ۲۰ بهمن‌ماه سال جاری در پارک علم و فناوری استان سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود.