انتشار مجموعه‌ی طنز کمیک‌استریپ قصه‌های من و بچه‌هام

  • ۹۵/۱۱/۲۴

دو جلد از مجموعه‌ی طنز کمیک‌استریپ قصه‌های من و بچه‌هام نوشته‌ی شهرام شفیعی با تصویرگری سام سلماسی توسط کتاب‌های زرافه (واحد کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق) منتشر شد.دو جلد از مجموعه‌ی طنز کمیک‌استریپ قصه‌های من و بچه‌هام نوشته‌ی شهرام شفیعی با تصویرگری سام سلماسی توسط کتاب‌های زرافه (واحد کودک و نوجوان انتشارات سیمای شرق) منتشر شد.

بنابر اعلام انتشارات سیمای شرق، این کتاب‌ها با عنوان‌های سه اسب چوبی و هندوانه برای گروه سنی ۵ تا ۹ سال منتشر شده‌اند که هر کتاب شامل پنج داستان است. داستان‌های این دو مجموعه پیش از این در ماهنامه‌ی قلک (ویژه‌ی سه تا هفت سال) به چاپ رسیده بودند که بر اساس نظرسنجی از مخاطبان این ماه‌نامه، پرمخاطب‌ترین داستان این نشریه هستند. راوی قصه‌های من و بچه‌هام، پدر خانواده است که به همراه دختر خردسال و پسر کوچکش هر بار درگیر ماجرایی طنزآمیز می‌شوند.

شهرام شفیعی«نویسنده‌ی این کتاب» اعتقاد دارد داستان‌‌های این مجموعه خاطرات پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های ۷۰ سال بعد را می‌سازند، چون کودکان محال است این ماجراها را فراموش کنند. آن‌ها حتی ۷۰ سال بعد وقتی پیر شدند هم با یادآوری داستان‌های این مجموعه می‌خندند.‌